Kripto Paralar Hakkında Her Şey..

Kredi Kartıyla Bitcoin ve Kripto Para Satın Al

 

Bitcoin ve kripto paralara giriş yapmak isteyen kullanıcılar basit bir yol olduğu için ilk olarak kredi kartıyla Bitcoin veya diğer kripto paraları satın almak isterler. Çünkü genellikle en kolay yollardan biri budur. Orta ve küçük miktarlı satın alımlar için kolay ve hızlı olduğundan dolayı kredi kartıyla işlem yapmak tavsiye edilir.

Kredi Kartıyla Hangi Sitelerden Bitcoin Satın Alınabilir?

2013 yılından beri hizmet veren kripto para borsası Cex.io belkide bu konuda en iyi hizmeti veren site olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli teknik altyapısı, sorunları hızlı çözen ekibiyle destek hizmetlerinde gerçekten iyi iş çıkardığını söylemek yanlış olmayacaktır. Cex.io’dan güvenli bir şekilde kredi kartıyla bitcoin, ethereum, ripple, stellar ve bitcoin cash satın alabilirsiniz.

300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Nasıl Bitcoin Satın Alınır?

Cex.io‘ya üye olduktan sonra hızlı bir şekilde Visa ve Mastercard özellikli kredi veya banka kartlarıyla deposit yapmak (para yatırmak) mümkün. Kredi kartıyla veya banka kartıyla muadillerine göre çok düşük komisyon oranıyla, hatta piyasadaki en az kesinti ile hesabınıza USD veya EURO yatırabilirsiniz. Site içerisinde kredi kartınızı bir kez onaylatmak yeterli, daha sonraki yapacağınız tüm işlemler için önceden onaylattığınız kartınızı kullanabiliyorsunuz. Deposit yapma işlemi ise bir kaç dakika içerisinde gerçekleşiyor ve hesabınızda yatırdığınız USD veya EURO miktarını hemen görebiliyorsunuz. Sonrasında Trade kısmına giderek paranızı Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash veya Ripple‘a çevirebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Kimlik Onaysız Bitcoin Alınabilir Mi?

Kullanıcı hesapları Basic, Verified ve Verified Plus olarak istediğinize göre değişiyor, günlük limitlerinizi arttırmak için Verified Plus onayı yapmanız önerilir. Bu şekilde günlük $10,000 olmak üzere aylık $100,000’a kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Onaylı olmayan (Basic) kullanıcılar ise günlük $1,000 olmak üzere aylık $3,000’e kadar işlem yapabilmekteler. Küçük miktarda işlem yapmak için bu miktarlar yeterli görünse de, büyük miktarda işlem yapmak için onaylı olmak çok büyük bir avantaj sunuyor. 2013’den beri piyasada hizmet veren Cex.io‘da bu zamana kadar herhangi bir güvenlik sıkıntısı olmadığını da belirtelim. Kripto para piyasalarında saygın bir site olarak bilinmektedir.

Kredi Kartına Para Çekilebilir Mi?

Öte yandan aynı şekilde kredi kartı kullanarak withdraw (para çekme) yapmak da mümkün. Muadillerine göre çok düşük komisyon oranıyla USD ve EURO para birimlerinde günlük $10,000 ve aylık $50,000’e kadar hızlı bir şekilde para çekebilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan işlemlerde TL hesaplarınızdaki para, işlem yaptığınız andaki kur ile hesaplanarak seçtiğiniz para birimine göre USD veya EURO olarak hesabınıza geçmektedir.

Kredi kartı ile işlemlerin dışında Cex.io’ya banka havalesi ile de USD ve EURO yatırabilirsiniz. Verified kullanıcılar aylık $500,000’e kadar para yatırabilirken, Verified Plus onaylı kullanıcılar ise günlük veya aylık hiç bir sınıra takılmadan istedikleri kadar deposit veya withdraw yapabiliyorlar.

Bu linkten üye olarak komisyon oranlarında indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yorum yaz..

%d blogcu bunu beğendi: